We make the world feel fantastic

Søder är en reklambyrå som hjälper människor, produkter och varumärken inom hälsa, läkemedel och livsmedel att hitta varandra.

Hälsoparadoxen

Hälsoparadoxen

Aldrig tidigare har bra sjukvård, bra mat och en hälsosam livsstil varit med tillgängliga. Vi borde må bättre än någonsin. Ändå upplever svenska konsumenter att de mår allt sämre. Det har av forskare kallats Hälsoparadoxen. Vi kallar det en möjlighet för visionära varumärken.

Hälsoparadoxen

Hälsoparadoxen

Aldrig tidigare har bra sjukvård, bra mat och en hälsosam livsstil varit med tillgängliga. Vi borde må bättre än någonsin. Ändå upplever svenska konsumenter att de mår allt sämre. Det har av forskare kallats Hälsoparadoxen. Vi kallar det en möjlighet för visionära varumärken.

Case
Case
Tjänster
Tjänster

Kunder

Kunder

Medarbetare
Medarbetare
Johan Windahl

Projektledare / VD
Telefon: 070 947 23 55

Mail: johan@soder-reklambyra.se

Emma Svedell

Produktionsledare
Telefon: 070 799 61 44

Mail: emma@soder-reklambyra.se

Madeleine Carlsson

Produktionsledare
Telefon: 0706 87 04 02

Mail: madeleine@soder-reklambyra.se

Hannes Persson

Art Director
Telefon: 076 868 59 04

Mail: hannes@soder-reklambyra.se

Michelle Jansson

Art Director
Telefon: 073 324 08 18

Mail: michelle@soder-reklambyra.se

Niklas Falkman

Copywriter/planner
Telefon: 076 868 59 05

Mail: niklas@soder-reklambyra.se

Hannah Bengtsson

Copywriter
Telefon: 072 221 42 62

Mail: hannah@soder-reklambyra.se

Dahab Mekonen

Originalare
Telefon: 070 238 60 94

Mail: dahab@soder-reklambyra.se

Andreas Duvmo

Digital Director
Telefon: 070 330 13 03

Mail: andreas@soder-reklambyra.se

Kontakt

Adress:
Søder Reklambyrå
Katarina Bangata 48
116 39 Stockholm

Telefon: 08 410 535 10

Mail: info@soder-reklambyra.se